Karrier

Tork állás

tork lotus reflex

Vállalkozásunk több mint 20 éve forgalmazza sikeresen az SCA papírgyár (Zewa, Libero, Libresse, Tena) Tork ipari márkáját. A termékkínálatunkat, szolgáltatásainkat és a partnerek létszámát folyamatosan bővítjük.

Forgalmunk a válság ellenére is dinamikusan növekedett. Új kollégával kibővülve célunk, hogy ezt a tendenciát folytassuk.

"Értékesítő áruszállítással"

Pozícióra keresünk:

- agilis, pozitív személyiségű, önálló munkavégzésre is alkalmas, teljesítményorientált, a munkájára igényes, a változásokat lehetőségként megélő személyt,

Aki rendelkezik:

- "B" kategóriás jogosítvánnyal,
- értékesítésben szerzett releváns tapasztalattal,
- legalább középfokú végzetséggel,
- irodai programok (excek, word) ismeretével,
- kiválló kommunikációs készséggel,
- (előny: próba idő alatt saját szgk-val)

Feladatai:

- meglévő partnerek megtartása, új termékek bevezetése,
- leendő új partnerek szerzése,
- áruszállítás, mosdóhigiéniai adagoló rendszerek telepítése

Amit nyújtunk:

- fejlődési, előrelépési lehetőség,
- a piaci szegmensben piacvezető világmárka (Tork) disztribúciója
- irodai, marketing és értékesítési támogatás
- próba idő után, meglévő vevők kezelése
- alapfizetés +jutalék

Fényképes önéletrajz és motivációs levél beküldési címe:

csutoras.gergely@keztorlobolt.hu

Beküldési határidő: 2015.05.30

Tork állás